Komentowana treść: Nowe klasy MUI
[#1] Re: Nowe klasy MUI
Są gdzieś dostępne polskie locale do MCC?
[#2] Re: Nowe klasy MUI
Po apdejcie Nlist zawiesza mi się przy starcie YAM :( Musiałem wrócic do starej wrersji

Ostatnia edycja: 01.05.10 10:11:18
[#3] Re: Nowe klasy MUI

@FOrest, post #2

Jak to jest, że często po upublicznieniu nowej wersji tych klas trzeba czekać na quick-fixa? Nie ma komu betatestować?
[#4] Re: Nowe klasy MUI

@recedent, post #3

Autor developuje sobie np. na OS4, a wersje na pozostałe systemy sprawdza na zasadzie - skompilowało się - będzie działać.
[#5] Re: Nowe klasy MUI

@FOrest, post #1

Obecnie jakieś klasy MCC na warsztat wziął DxS, lub jak kto woli React0r, ale które, jakie i kiedy będą w wersji PL, tego w tej chwili nie jestem w stanie powiedzieć. Klas MCC jednak jest sporo i trochę wesoło wziąć i zacząć tłumaczyć wszystkie na raz, może jednak powoli by zacząć od najpotrzebniejszych kontaktując się z twórcami, by było to jakoś logicznie potem dystrybuowane, a nie jak z doskoku? Zobaczę co da się pomyśleć w tej dziedzinie, i skłaniałbym się bardziej ku współpracy z twórcami klas, niż we wrzucanie tego w samego arosa, gdyż pracując z autorami automagicznie tłumaczenie rozchodzi się na wszystkie systemy, a nie tylko w jednej dystrybucji.

Howgh!
[#6] Re: Nowe klasy MUI
Po uaktualnieniu pod os4 działa wszystko normalnie :)

RAL
[#7] Re: Nowe klasy MUI
mosowa wersja jak przed chwila pokazywal na kodzie Piru ma powazne bledy w kodzie i nie powinna byc uzywana
[#8] Re: Nowe klasy MUI

@rzookol, post #7

Zaraz, zaraz... gdzie pokazał? Czy nie lepiej było wcześniej przetestować i wspólnie przygotować nowych wersji (lub chociaż wysłać prośbę o dodanie komentarzy, że nie zadziała, beta, etc.) zamiast skazywać użytkowników na problemy z działaniem?
Bo to wygląda mi tak, że ktoś skompilował na różne systemy, a kto inny wziął sobie wynik i pokazał jaki to kto inny kod tworzy na zasadzie "pokaż mi swój kod a powiem Ci kim jesteś"(?) Tylko w jakim celu... Mam nadzieję że się mylę...
[#9] Re: Nowe klasy MUI

@grxmrx, post #8

Lepiej byłoby przetestować, ale obecny maintainter tego projektu wie lepiej jak należy robić kolejne wydania i ma użytkowników (i programistów) MorphOSa w ...

Ostatnia edycja: 03.05.10 13:30:48
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem